ГОРЕЩО
Проф. Михаил Константинов ПОПАРИ политическите мераци на Радев: Клел се е да бъде обединител на нацията - всичко друго ще бъде престъпление
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Валерия Велева: Протестът няма визията за утре, а когато я няма, това е анархия. Да искаш сега да свалиш властта, значи да искаш да хвърлиш държавата в хаос (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Известен адвокат прати писмо до СГС - поиска любимият съдия на Киро да си направи отвод по делото за заплахите срещу Йоловски
Шефът на КНСБ РАЗБИ ОПОРКИТЕ на ППДБ за бюджетните заплати
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Шарл Мишел, министър-председателят на Белгия предупреди, че Великобритания може да опита да постави капан на 27-те страни-членки на Европейския съюз, за да ги разедини, пише британският вестник Financial Times, цитиран от "Фокус". Безплатен Брекзит не е възможен“, добави той.
„Може би британското правителство ще направи всичко възможно, за да раздели 27-те страни и това е капан, който трябва да избегнем“, коментира Мишел.
препоръчано
свързани новини
Лондон предупреди, че имигрантската вълна застрашава Белгия и Нидерландия
4093
на 20.08.2015
ЕС нападна Илон Мъск, правел безумни изявления
14975
на 08.12.2025
ЕС затяга миграционната политика
9377
на 08.12.2025
Европейска норма за акциз върху суровия тютюн тормози производителите
15142
на 06.12.2025


