BG EN

Бенямин Нетаняху влезе в болница за втори път в рамките на 3 дни

ЧАС ПИК

Бенямин Нетаняху влезе в болница за втори път в рамките на 3 дни

6260
на 01.01.2014
Бенямин Нетаняху влезе в болница за втори път в рамките на 3 дни
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Израелският министър-председател Бенямин Нетаняху е приет в болница за изследвания на стомашно-чревния тракт. Това пише Jerusalem Post ("Джерусалем поуст", цитиран от БГНЕС.

препоръчано

Мястото на премиера Нетаняху временно ще заеме външният министър Авигдор Либерман. 

Както писа преди дни агенция ПИК, миналата седмица израелският премиер беше изследван в клиниката Хадера.

Той страдаше от главоболие и имаше симптоми на настинка. След двучасов преглед Нетаняху беше изписан с диагноза синузит.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 89
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК