BG EN

Бенямин Райх обяви край на великата си кариера

Други спортове

Бенямин Райх обяви край на великата си кариера

5060
на 10.09.2015
Бенямин Райх обяви край на великата си кариера
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Една от легендите на алпийски ски Бенямин Райх обяви днес на пресконференция във Виена, че слага край на професионалната си кариера. Австрийският скиор има 4 олимпийски медала, от които два златни, както и цели 10 отличия от Световно първенства, включително и 4 титли.

препоръчано

Той дебютира в Световната купа през 1996 година и изкара 19 години в професионалните ски, като записа общо 32 победи в Световната купа, 36 подиума, 1 титла в генералното класиране и 8 в отделните дисциплини. Райх бе специалист на техничните дисциплини - слалом и гигантски слалом. Той е и спортист номер 1 на Австрия за 2006 година. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК