BG EN

Берлин понижи икономическите си прогнози за 2015 година

ЕС

Берлин понижи икономическите си прогнози за 2015 година

4494
на 14.10.2014
Берлин понижи икономическите си прогнози за 2015 година
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Германското правителство днес отбеляза забавянето на икономическия растеж и понижи прогнозите си за БВП за тази и за следващата година, предаде AFP.

препоръчано

Според Берлин през тази година германската икономика ще отчете ръст от 1,2%, а през 2015 година растежът ще бъде 1,3%.

През април германското правителство очакваше ръст от 1,8% през тази и 2% през следващата година, предаде "Фокус".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК