BG EN

Бернар Казньов обяви изключителни мерки за сигурност на фестивала в Кан

ЕС

Бернар Казньов обяви изключителни мерки за сигурност на фестивала в Кан

7022
на 10.05.2016
Бернар Казньов обяви изключителни мерки за сигурност на фестивала в Кан
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В понеделник френският вътрешен министър Бернар Казньов обяви „изключителни мерки“ за гарантирането на сигурността на 69-ото издание на Международния филмов фестивал в Кан, който ще се проведе на фона на най-високото досега ниво на опасност, съобщава Le Parisien, цитиран от Фокус.

препоръчано

След атентатите във Франция и в Белгия степента на тревога за започващия в сряда фестивал е максимална. До 22 май стотици полицаи ще бъдат мобилизирани всеки ден в града. За осигуряването на безопасността на събитието са свикани четири мобилни отдела на силите за сигурност.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК