BG EN

Берое няма да задържа дошлите на проби чужденци

Футбол

Берое няма да задържа дошлите на проби чужденци

4883
на 18.04.2014
Берое няма да задържа дошлите на проби чужденци
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Старши треньорът на „Берое“ Петър Хубчев говори пред камерата на beroe.tv след края на контролната среща с „Евроколеж“, завършила при резултат 4:1. Специалистът обяви, че отборът засега няма да задържи двамата футболисти, които бяха изпробвани в проверката - Момар Н'Диайе – Момо и Диайе Ел Хаджи-Таси.

препоръчано

„Мнението ми за двамата футболисти, които са на проби е противоречиво. Ако ще търсим нещо класно… Ясно е че момчетата са от един-два дни тук и може би малко повече време им трябва. Ще видим и ще преценим”, сподели Хубчев. „За единия човек може би ще поискаме пак да го видим”, добави старши треньорът на Берое. „Пробите на двамата приключват. Те нямат повече възможност. Такава ни беше уговорката – да останат само до петък”, каза още Петър Хубчев.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Европа продължава да се пържи в сериозна жега, Дунав няма откъде да се напълни Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Европа продължава да се пържи в сериозна жега, Дунав няма откъде да се напълни
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК