ГОРЕЩО
ЩЕ СА РАЗТУРИ ЛИ ЖЪЛТОПАВЕТНАТА ГЛУТНИЦА: Мирчев и Божанов с УЛТИМАТУМ към ПП
ГОРЕЩО В ПИК! Борисов звънял лично, за да разубеждава Живко Тодоров - кметът на Стара Загора непреклонен, остава член на партията
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Кметът на Стара Загора Живко Тодоров напуска Изпълнителната комисия на ГЕРБ
Travellove: Историите, които ще те накарат да стегнеш багажа още днес (СНИМКИ)
ГЪРМИ СКАНДАЛ: Гюров и Гюровците пробвали да спънат изборите
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мария Цветкова, която се изявява на музикалната сцена с псевдонима Ариа, изобщо не скромничи като млада надежда на "Пайнер". Красавицата, която има син от бизнесмена Динко Динев, се цели високо и не крие амбициите си да стане супурзвезда.
препоръчано
"Аз ще съм новата Преслава", не без самочувствие отсича изпълнителката. Още с дебюта си, Ариа даде да се разбере, че ще катери върха в бранша.
След като се представи пред широката аудитория с песента "Кралица", любимата на скандално известния Стайко Стайков - сина на алкохолния бос Миню Стайков, блесна с въздушна акробатика в новия си клип "Да те заболи".
Феновете искат от Ариа дует с Емануела или Галена
39755
на 13.08.2019


