ГОРЕЩО
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Офанзивният халф Жунгурта Хамрун - Жужу се е превърнал в Дон Жуан номер 1 в Букурещ и сериозно опъва нервите на собственика на Стяуа Джиджи Бекали. Ексцентричният алжирец, който игра за българския Черноморец и изкара проби и в Левски, поля в местните нощни клубове отпадането на стелистите от Шампионската лига.
Последната му изцепка обаче изправи на нокти и феновете на Динамо (Букурещ), след като свали хубавицата Аделина Ника. Тя беше годеница на сина на един от основните акционери в Динамо. Жужу дори успял да я вкара в стаята си по време на лагер, където двамата се позабавлявали.
препоръчано

свързани новини
Жужу вече е на “Герена“, подписва до часове
7722
на 05.09.2014
Разногласия тресат "Левски": Гонзо иска Амари, а Херо-Жужу
13391
на 07.09.2014
Спортал
БОМБА! Анчелоти се връща в Реал Мадрид
8470
преди 5 часа
Керкез прибира в Атромитос ненужен бивш футболист на Ботев Пловдив
5712
преди 11 часа
НЯМА СПИРКА! Кристиано Роналдо отбеляза гол №960 в кариерата си
7893
преди 16 часа
Лудогорец излиза за 7 млн. евро в Глазгоу
9088
преди 18 часа


