ГОРЕЩО
ЩЕ СЕ ИЗЯДАТ САМИ: Авер на Христанов го подпука за назначението на Деси с амфетамина - пита го кой министър й е дал общинско жилище
ИЗПИРАНЕ С ОМЕКОТИТЕЛ: Теодора Георгиева - новата маша на ППДБ за разправа с неудобните. Кьовеши я изгони позорно, у нас властта я прегръща възторжено
Йордан Божилов: Няма пряк риск за сигурността на България
СРЕЩУ ПОЛИЦЕЙСКИЯ ПРОИЗВОЛ! "Справедливост за Митко" мести протеста си под прозорците на Дечев пред МВР в София
ИЗВЪНРЕДНО! Поредица от силни земетресения разтресоха Гърция тази сутрин
Америка
Бившият бразилският президент заяви, че е невинен и не се страхува от затвора
6126
на 02.03.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият бразилският президент Луис Инацио Лула да Силва заявява, че е невинен и не се страхува от затвора, предава AFP.
„Работя за опцията относно моята кандидатура на изборите и това, че ще спечеля в съда и ще докажа своята невинност“, заявява 72-годишният бивш президент, осъден на 12 години затвор по обвинение в корупция. Той заемаше президентския пост от 2003 до 2010 година, като беше най-популярния президент в историята на Бразилия.
препоръчано
свързани новини
Лула да Силва обжалва своята присъда и води по популярност в проучванията на социолозите за президентските избори през октомври.
Фокус
Бившият президент на Бразилия Луис Инасио Лула да Силва с шесто дело за корупция
10975
на 02.08.2017


