ГОРЕЩО
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ГОЛЯМ РЕЗИЛ: Развяха КАТО ПРАНИ ГАЩИ срамотиите на Асен Василев и ПП в национален ефир (СНИМКИ)
САМО В ПИК И "РЕТРО": Брат Аргиров си купи кюлчета злато за 20 бона
СВЕТЪТ ДНЕС
Бившият главнокомандващ на силите на НАТО: Киев можеше да защити Дебалцево, ако имаше съвременно оръжие
5311
на 21.02.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият главнокомандващ на силите на НАТО в Европа генерал Уесли Кларк заяви по време на конференция, посветена на украинския град Дебалцево заяви, че армията на Украйна е можела да защити успешно стратегическото населено място, ако е била снабдена със съвременно американско или друго западно оръжие, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на ТАСС.
По думите на Кларк липсата на модерни противотанкови системи е основната причина за поражението на правителствените украински сили при Дебалцево.
препоръчано
свързани новини
Кошмар! Откриват тела на загинали войници в Дебалцево
9182
на 20.02.2015


