BG EN

Бившият мъж на Меган Маркън се жени за своята спасителка

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Бившият мъж на Меган Маркън се жени за своята спасителка

36343
на 04.06.2018
Бившият мъж на Меган Маркън се жени за своята спасителка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Тревър Енгелсън, бившият съпруг на Меган Маркъл, изчака само две седмици след нейната кралска сватба, за да обяви, че той също ще се жени.

препоръчано

Филмовият продуцент се е сгодил за диетоложката Трейси Кърланд. Двамата се запознали миналата година. Трейси му помогнала да преживее раздялата с Меган и цялото внимание около нейната сватба.

Меган Маркъл и Тревър се запознават през 2004 г., женят се през 2011 в Ямайка, а две години по-късно се развеждат. Официалните причини са стандартните "непреодолими различия", но техни близки казват, че главната причина била разстоянието по между им - тя през цялото време била в Торонто за снимките на "Костюмари", а той в Ел Ей.

Интересен е новият проект на продуцента - сериал за разведена жена, която се омъжва за принц и трябва да дели попечителството над детето си, заедно с първия й съпруг, пише "Ева".

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
ново
Днес: 58
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК