ГОРЕЩО
ВРАНЧА ПАК СЕ РАЗМЪРДА: 4.7 по Рихтер разтресоха Румъния (КАРТА)
ГОРЕЩО В ПИК! Бивш вицепремиер шашна всички - ето къде се подвизава в момента (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Георги Марков: ПП и ДБ да стоят по-далече от съдебната власт, достатъчно беля направиха
ЛЮБОПИТНО: Депутат на Радев си качи ДВЕ СНИМКИ от преди 19 години - на 24 август 2007 г. е направил нещо немислимо
Алекс Сърчаджиева шашна с визия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Два бивши казармени района във Варна са предвидени за настаняване на бежанци, става ясно от писмения отговор на министъра на отбраната Ангел Найденов по повод парламентарно питане на ПП ГЕРБ, съобщиха от пресцентъра на ГЕРБ във Варна.
Военното ведомство е предложило на Националния оперативен щаб „освободени войскови райони с отпаднала необходимост", които да се ползват за настаняване на бежанци. Два от посочените общо 10 казармени района са в община Варна.
Първият от тях е в кв. „Владислав Варненчик" и се простира на площ от 55,4 дка. Подходящи за настаняване на бежанци там са 4 мноетажни сгради, се уточнява в отговора на министъра на отбраната.
препоръчано
Частично бедствено положение в община Сатовча след пороите
8553
преди 2 часа
Издирват мъж, отнесен от реката в Пещера (ВИДЕО)
25789
преди 13 часа
Мъртва черна балканска мряна изплува от реката край Смолян
10467
преди 14 часа
Кола се разби в скали, паднали в Кресненското дефиле, има пострадали (СНИМКИ)
14181
преди 15 часа


