BG EN

Бивш и настоящ кмет се биха в село Голяма вода

ЧАС ПИК

Бивш и настоящ кмет се биха в село Голяма вода

4922
на 17.06.2015
Бивш и настоящ кмет се биха в село Голяма вода
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сигналът за инцидента е подаден на тел.112 в РУ-Исперих около 11.50 часа вчера, съобщиха от МВР в Разград.

препоръчано

Настоящият кмет Б.Е. на 44 години съобщил в полицията, че И.Ш. на 25 години, бивш кмет на същото село, след скарване му нанесъл побой с юмруци по време на изпълнение на служебните задължения.

Причина за свадата станала ограда, поставена между магазина на И.Ш. и кметството.

По случая е започната проверка.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК