ГОРЕЩО
КАК СЕ ПРОБИВА ДЪНОТО: Още две интервюта на Лекси Фльор и ПП-ДБ ще се спихнат. Язък им за цялата победа от протестите
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
ЖЕСТОК СКАНДАЛ! Активисти на ППДБ обявиха черен списък с журналисти
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
СМУТ НА Д2: Военно-полицейският екипаж на Радев е в тотален стрес. Не е лошо за Нова година чичко Румен да си отпочине в някоя резиденция на Ердоган - като царска особа. Плащаме ние, българите
Политика
Бивш офицер от НСО и журналистка са първата кандидат-президентска двойка
10689
на 11.03.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Николай Марков и Нора Стоичкова ще се борят с партийно-олигархичния модел на управление на страната
препоръчано
Бившият офицер от Националната служба за охрана-НСО Николай Марков и журналистката Нора Стоичкова са първата кандидат-президентска двойка за изборите през есента. Марков ще бъде кандидат за президент, а Стоичкова негово вице.
Двойката ще се издигне от инициативен комитет от техни съмишленици и сподвижници.
Мотото на кампанията им ще бъде: "Казваме: „Не!” на партийно – олигархическия модел за управление и разграбване на България!".


