ГОРЕЩО
ТЪРЖЕСТВЕНО ОТКРИВАНЕ: Старт на 52-ия парламент, новите депутати полагат клетва
ВРЕМЕТО ПОЛУДЯВА! Рукват дъждове, в планините валежите ще са от сняг, температурите обаче скачат до 18° (КАРТИ)
СКАНДАЛНО ВИДЕО: Хванаха в лъжа новия любимец на Асен Василев. Владислав Панев се чуди как да скрие познанството си с педофилската секта от "Петрохан"
ЕДИНСТВЕНО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН: Христо Иванов разгроми Конституцията! Радев не трябва да пуска партизаните на Сорос от ППДБ във властта
"ВРЕМЕ Е ЗА БОЛЕЗНЕНАТА ИСТИНА"! Младите в ГЕРБ се вдигнаха на бунт срещу старите - изпратиха кърваво писмо
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият нападател на националния отбор по футбол на Бразилия Мишел Бастос бе замесен в криминална история, заради която може да влезе в затвора, съобщава Le Parisien.
препоръчано
Според информацията, бившият футболист е обвинен в данъчни измами и пране на пари. Посочва се, че една от точките в обвинението е, че през 2018 година Бастос е продал вилата си на търговци на наркотици. Заради това бразилецът може да влезе в затвора.
В професионалната си кариера Бастос е играл за холандския Фейенорд, френските Лил и Лион, германския Шалке и италианския Рома.
Тази есен Бастос реши да сложи край на състезателната си кариера.
Превод и редакция: ПИК
свързани новини
Мичел Бастос пристана на "Шалке 04" срещу 7 млн. евро
3718
на 21.01.2013
Напрежението продължава, феновете на Славия изригнаха с отворено писмо
16265
преди 18 часа
Асфалтираха централната алея пред “Армията“ (ВИДЕО)
18873
преди 20 часа
Крушарски продава Локо Пловдив на френски инвеститори
17439
преди 20 часа
Трансферен провал на Левски подписа с бразилци
10430
преди 22 часа


