BG EN

Биеш пътен полицай, получаваш условна присъда

Крими

Биеш пътен полицай, получаваш условна присъда

6958
на 19.09.2018
Биеш пътен полицай, получаваш условна присъда
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъж получи условна присъда, след като удари пътен полицай в двора на кюстендилската болница. Побойникът призна вината си и сключи споразумение с Районна прокуратура- Кюстендил, което съдът одобри, информира "Дарик".

Обвиняемият Ю.С.М., се признава за виновен в това, че на 15.05.2018 г., в гр. Кюстендил, в двора на МБАЛ – Кюстендил, чрез нанасяне на удар с ръка, е причинил на К. Г. К., в качеството му на полицейски орган – младши автоконтрольор І степен, при изпълнение на службата му, лека телесна повреда, изразяваща се в причиняване на болки и страдания без разстройство на здравето, а именно- контузия в областта на дясно рамо и гърдите до него.

Обвиняемият, който е неосъждан, с висше образование ще изтърпи наказание „лишаване от свобода” за срок от 3 месеца, изпълнението на което на основание чл.66, ал.1 НК се отлага за изпитателен срок от 3 години.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая Петрохан - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО) Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
ново
Днес: 91
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК