BG EN

БИЗНЕСДАМА: Златка Райкова спечели 100 бона

ГАЛЕРИЯ ШОУ

БИЗНЕСДАМА: Златка Райкова спечели 100 бона

40719
на 23.11.2023
БИЗНЕСДАМА: Златка Райкова спечели 100 бона
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Плеймейтката Златка Райкова удари всички колежки в бранша, които имат бизнес с дрехи.

препоръчано

Едни търгуват с носените си парцалки, но други като нея вече няколко години се изявяват като дизайнери и пускат модни колекции. За миналата година Златка е продавала на огромна печалба.

Справка показва, че приходите й за миналата година са над 100 000 лева и така фирмата й "Златка 2018" ЕООД отдавна е минала по ЗДДС.

Любопитна подробност е, че в компанията се подвизава като управител съпругът на Златка - Карен Хачатрян.

На негово име също има регистрирана фирма - "Kapeн и 3" ООД, но тя е с друг профил - производство и търговия с енергия oт възобновяеми източници, както и информационни технологии. Злати също е замесена в нея, като управител, писа "Галерия".

свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата юлска неделя: Близнаците да не прекаляват с високите скорости, Ракът да внимава с парите, проблеми за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата юлска неделя: Близнаците да не прекаляват с високите скорости, Ракът да внимава с парите, проблеми за Рибите
ПИК TV x
Политолог пред ПИК TV: Вотовете губят парламентарно време, но сплотяват кабинета – може да изкара пълен мандат Политолог пред ПИК TV: Вотовете губят парламентарно време, но сплотяват кабинета – може да изкара пълен мандат
ново
Днес: 121
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК