BG EN

Бизнесмени обещаха на премиера да помагат на бедните

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Бизнесмени обещаха на премиера да помагат на бедните

5500
на 29.03.2013
Бизнесмени обещаха на премиера да помагат на бедните

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Да помагат на най-бедните българи обещаха едри бизнесмени на среща с премиера Марин Райков днес. Те казаха, че ще се вслушат в призива му да подпомогнат най-уязвимите след приемането на начина и структурата, по която ще става това.

препоръчано

На срещата с Марин Райков присъстваха председателят на Управителния съвет на Българската търговско-промишлена палата (БТПП) Цветан Симеонов, председателят на Българската стопанска камара (БСК) Божидар Данев, изпълнителният директор на Конфедерацията на работодателите и индустриалците в България (КРИБ) Евгени Иванов и представители на трите организации.

Правителството ще работи за намаляване на административния натиск върху българския бизнес, обеща Райков. Икономически анализи обеща той да сподели с ресорните министри. "Диалогът с бизнес и стопанските неправителствени организации ще бъде продължен", заяви след края на срещата премиерът Марин Райков.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Протест пред Съдебната в подкрепа на куриерa, арестуван заради Мирчев - октопода, който нагледно показа как работи дълбоката държава (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Протест пред Съдебната в подкрепа на куриерa, арестуван заради Мирчев - октопода, който нагледно показа как работи дълбоката държава (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК