ГОРЕЩО
ППДБ СЕ ТРЕСЕ! Нов скандал заради листите - уволнен зам.-кмет подлива вода на човек на Киро и Лена (СНИМКИ)
Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ДПС-НОВО НАЧАЛО внася пакет спешни мерки за транспортния бранш заради кризата с горивата (ВИДЕО)
НОВА ПЕРЕ НАЙ-ДОБРЕ: Как телевизията на ППДБ накисна Теди Еврото с главата надолу и сега ще гледа безучастно, докато се дави
ГОРЕЩО: Стана ясно защо Христо Иванов довтаса предизборно от Брюксел - изтипосаха го с мазно турско кафе (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бизнесменът Стоил Стоилов, който преби до смърт строителен работник, остава за постоянно в ареста. Това съобщи Софийският градски съд.
Стоилов беше арестуван и обвинен преди три дни. Според обвинението, той е нанесял удари в продължение на един час върху работника. Причината за агресията - строителният работник откраднал вещи и машини на Стоил Стоилов, защото от известно време не получавал пари за труда си.
След кражбата работникът се скрил при свой приятел край язовир "Искър". Стоилов обаче го намерил и пребил. Малко след това работникът издъхнал в болницата.
препоръчано
свързани новини
КРЪВОПРОЛИТИЕ КРАЙ САМОКОВ! Милионер преби до смърт работник, задигнал бормашина
49973
на 15.02.2017
Сарафов на посещение в най-голямата прокуратура в страната (СНИМКИ)
20549
преди 9 часа
Осъдиха 7 души от група за имотни измами
14681
преди 23 часа
Двата големи провала на служебния министър на правосъдието Андрей Янкулов
133883
на 09.03.2026


