BG EN

Бизнесмен заряза всичко, за да се отдаде на религията

ГОРЕЩО
ГОРЕЩО

Бизнесмен заряза всичко, за да се отдаде на религията

10628
на 10.11.2014
Бизнесмен заряза всичко, за да се отдаде на религията

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бизнесменът от град Елена Петър Коев заряза всичко и се отдаде на религията, като от няколко години продава на улична сергия саморъчно изработени дървени кръстове, икони и книги, съобщава "Монитор".

препоръчано

Отец Петър признава, че изобщо не се вписва в каноничния образ на български поп. „Църквата е не в сградата, а тук”, усмихва се той и сочи сърцето си.

Признава, че не е завършил Духовната семинария.

През живота си е бил хижар, имал е добре развиващ се бизнес и верига магазини. Сега продава кръстчета и икони. За това какво се е случило с бизнеса му мъжът не иска да говори. Хората от Елена обаче разказват, че няколко тежки семейни трагедии обърнали из основи живота на бизнесмена.

За кратък период от време той загубил най-близките в живота си. Съпругата му починала от рак, майка му загинала блъсната от автомобил пред очите му, а накрая загубил и невръстната си дъщеря.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за 4 май - ето какви изненади на зодиите е подготвила Съдбата САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за 4 май - ето какви изненади на зодиите е подготвила Съдбата
ПИК TV x
Петър Кичашки пред ПИК TV: Вот на недоверие от ПП-ДБ след положителен доклад на ЕК, ще е като на свинче звънче Петър Кичашки пред ПИК TV: Вот на недоверие от ПП-ДБ след положителен доклад на ЕК, ще е като на свинче звънче
ново
Днес: 95
hot
най-четени новини в момента
Сега
19444
четат ПИК