ГОРЕЩО
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Милиардерът и филантроп Бил Гейтс, който финансира с милиони долари изследователски програми за разработване на лекарство срещу СПИН, заяви в петък, че се надява до десет години учените да открият ваксина срещу болестта, защото лекарството е малко вероятно.
„Вероятно основен приоритет е (разработването на) ваксина. Ако имаме ваксина, можем да предпазим хората, и да спрем епидемията“, цитира AFP изказването на милиардера, направено по време на финансиран от него благотворителен концерт в Париж.
препоръчано


