ГОРЕЩО
САЩ изоставя Украйна - каква съдба очаква слугинската Европа
Диана Дамянова уличи пепетата в лъжа, с която насъскват джейзитата /по Кирил Петков/ срещу властта
Политологът Стойчо Стойчев с ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Протестите нямат ясно лидерство и посока - ППДБ нямат право да говорят от името на митигнуващитге
Гроздан Караджов: Корабът "Кайрос" не представлява опасност за околната среда и за хората
Зам.-председателите на ДПС Искра Михайлова и Станислав Анастасов се срещнаха с Крис Смит, зам.-помощник Държавен секретар на САЩ
Световен футбол
Благой Георгиев отнесе санкция от три мача за агресивно поведение
9056
на 09.12.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дисциплинарната комисия на Руската футболна федерация дисквалифицира Благой Георгиев за три мача за неспортсменско поведение. Повод за наказанието е груба игра и по-конкретно удари в лицата на двама противникови играчи по време на мача на Рубин с Ростов.
препоръчано
Атакуващият халф на Рубин се е извинил за деянията си и е казал, че това му се случва за първи път. "Комисията взе решение да накаже Благой Георгиев за три мача за агресивно поведение, изразяващо се в удари без цел да се овладее топката", съобщиха от Дисциплинарната комисия. Българинът премина в Рубин през август тази година от друг руски тим - Амкар.
Благой Георгиев се бие на мач в Русия, получи червен картон
14258
на 04.12.2015


