BG EN

БЛАГОРОДНО: Хотел готви и раздава храна на възрастни и самотни хора в Шипка (СНИМКИ)

Животът днес

БЛАГОРОДНО: Хотел готви и раздава храна на възрастни и самотни хора в Шипка (СНИМКИ)

20270
на 15.03.2020
БЛАГОРОДНО: Хотел готви и раздава храна на възрастни и самотни хора в Шипка (СНИМКИ)

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кметството на град Шипка е организирало кампания под надслов "Да бъдем милосърдни заедно в борбата с COVID-19".

препоръчано

Тази кампания първо бе подкрепена от хотел-ресторант "Опълченец" в подбалканското градче, съобщиха от местното кметство във Фейсбук.

Таня Димитрова, която е управител на ресторанта, е приготвила топлата храна, която след това е раздадена на възрастни и самотно живеещите хора от града в неделния преди обед.

Ръководството на кметство разясняваше на самотните и възрастни хора, че при нужда от лекарства, храна и административни услуги, биха могли да получат съдействие, разбира се при спазването на необходимите мерки за безопасност.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК