ГОРЕЩО
Бутафорното посещение на Дечев и Кандев в САЩ, Анчев се самонаграждава (СНИМКИ)
Писателят Веселин Стаменов: Усмивката, дигитално бръснене и суетното затягане на вратовръзката на Гюров - скъпоплатен инфлуенсърски курс, за който всички плащаме
ПОГРОМ В БСП! Крум Зарков принуждава служители сами да напускат партията
ГОРЕЩО В ПИК: Стана ясно кой от ПП е гласувал против РАЗВОДА с ДБ - той ли ще е следващата жертва на Асен Василев?
Човек на Радев с горещ коментар за драмите в ППДБ - защо се стигна до разделението
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Няма следа от 35-годишния Емил Масларов, който е паднал зад борда на собствения си кораб в една от обичайните вечери, когато той и екипажът му е трябвало да вадят мрежите с улов. Две денонощия след инцидентът който се е случил на около 6 мили югоизточно от поморийския залив мащабната спасителната акция бе прекратена, а в Поморие останаха само постове за наблюдение.
От фаталната нощ, корабът "Одесос" е закотвен на поморийското пристанище. Въпреки почти нулевите шансове Емил да е оцелял в студеното бурно море, близките му продължават да го търсят. Защото надеждата умира последна.
препоръчано
Мъж на 58 години загина при пожар в апартамент в Перник
1601
преди 9 минути
Кола се разби в дърво и се катурна в пловдивския квартал “Кючук Париж”
4921
преди 47 минути
Тежка катастрофа със загинал мъж на магистрала "Хемус"
43312
преди 20 часа


