BG EN

Близо 1 000 „терористи“ са били неутрализирани от Турция от началото на операция „Маслинова клонка“

СВЕТЪТ ДНЕС

Близо 1 000 „терористи“ са били неутрализирани от Турция от началото на операция „Маслинова клонка“

8286
на 08.02.2018
Близо 1 000 „терористи“ са били неутрализирани от Турция от началото на операция „Маслинова клонка“
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-малко 999 терористи от сирийските кюрдски „Отряди за народна самоотбрана“ и „Ислямска държава“ са „неутрализирани“ от началото на операция „Маслинова клонка“ на турската армия в северозападния сирийски район Африн, предава Anadolu Agency, цитирана от  Фокус.

препоръчано

Агенцията се позовава на съобщение от Генералния щаб на турските Въоръжени сили.

В информацията се казва, че турската армия е неутрализирала още 29 вражески бойци в резултат от проведени въздушни удари.

Военните уточняват, че са унищожени единствено цели на терористите и ударите са проведени с „огромно внимание“ да не се засегнат мирни граждани.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО) Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК