BG EN

Блъснатото в София дете е с наранявания в шийната област

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Блъснатото в София дете е с наранявания в шийната област

5549
на 27.11.2018
Блъснатото в София дете е с наранявания в шийната област
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Детето, ударено от лек автомобил на кръстовището на ул. „Тодорини кукли“ и ул. „Александър Екзарх“ е с наранявания в шийната област на гръбначния стълб. Това съобщиха от Спешна помощ. Лек автомобил, управляван от жена, е блъснал дете на 10-годишна възраст.

препоръчано

Сигналът към Бърза помощ е получен в 11.36 час, като на осмата минута линейката вече е била на местопроизшествието. Пострадалото дете е откарано контактно в УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ за изследвания.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Петко Петков дешифрира последните данни пред ПИК TV: „Прогресивна България“ губи от вяла кампания, ППДБ омръзна с... (ВИДЕО) Петко Петков дешифрира последните данни пред ПИК TV: „Прогресивна България“ губи от вяла кампания, ППДБ омръзна с... (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК