ГОРЕЩО
Повдигнаха обвинение за убийство на изверга, бутнал мъж от Лъвов мост
Васко Тайсъна от "Калашниците" се моли пред съда за по-лека мярка - ето какво решиха магистратите
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
СТРАШНА ТРАГЕДИЯ: Шампионка е открита мъртва в спортен комплекс в София
САМО В ПИК TV! Топ експертът Стайко Топалов предупреждава за рисковете от злоупотребата с дронове: Киберзаплахата е едно от най-страшните неща. Нападенията над Румъния изобщо не са случайни (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
68-годишна жена е блъсната на пешеходна пътека в Стара Загора. Инцидентът е станал на бул. „Цар Симеон Велики".
препоръчано
31-годишен мъж от Царева ливада, който е управлявал лек автомобил „Ситроен", е отнел предимството и е блъснал жената. В резултат на удара пешеходката е получила натъртвания в областта на гърдите. Откарана е в Спешния център и е настанена в „Неврохирургия", без опасност за живота.
Пробата за алкохол на водача е отрицателна.
Дядо блъсна пешеходец на кръстовище в Благоевград
7595
на 11.02.2015


