BG EN

Боби Михайлов открива игрище за 700 бона в Пазарджик

Футбол

Боби Михайлов открива игрище за 700 бона в Пазарджик

11499
на 09.05.2018
Боби Михайлов открива игрище за 700 бона в Пазарджик
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на БФС Борислав Михайлов и кметът на община Пазарджик Тодор Попов ще открият новоизграденото футболно игрище до Стадион "Георги Бенковски" утре. Събитието е насрочено за 14:00 часа, съобщиха от местната управа. 

препоръчано

Спортното игрище за футбол е с размери 111 по 72 метра с подходяща дренираща система за отвеждане на водите от терена с покритие от изкуствена трева за професионални цели.

Изработена е от висококачествен полиестер, лабораторно сертифицирана съгласно стандартите на Международната федерация по футбол FIFA QUALITY & FIFA QUALITY PRO. Предвидена и изградена е и ограда зад вратите с височина 8 м.

Допълнително е монтирано и подходящо осветление. Изпълнител на обекта е "Арте строй", а стойността на строителните дейности е 719 400 лв. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от Възраждане (ВИДЕО) БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА СИТУАЦИЯ! Радев наруши правилника на НС, но постави на място депутат от "Възраждане" (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК