ГОРЕЩО
Депутат на Радев ОТКРЕХНА ЗАВЕСАТА кога ще внесат бюджета - фискалният резерв бил на критичния минимум
Гърми нов скандал около Дара
НОВО 20! Кандев уж подал оставка, за да отиде в частния сектор и да си плати ипотеката
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Шофьорът на "Глово" от сблъсъка с Ивайло Мирчев отиде в парламента, за да търси извинение. Костадинов иска оставката на полулидера на ДБ (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ В ПИК! Софиянци, пазете колите си от Манол Пейков - бившият депутат навести колегите си от ДБ в парламента, забрави къде е паркирал, а след това... (СНИМКИ)
Акценти
Богомил Бонев: "Промяната" злепоставя Бойко Рашков, като го предлага за шеф на КПКОНПИ, тресе ги страх от разследване
67079
на 20.07.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Промяната" предлага Бойко Рашков за шеф на КПКОНПИ, защото ги е страх да не ги разследва. Такава теза разви бившият вътрешен министър Богомил Бонев.
препоръчано
Ето какво пише той на стената си във Фейсбук:
Повече от Подозрително (ПП) е това, че ПП предпоставят назначаването на Бойко Рашков за шеф на КПКОНПИ, за да преговарят за правителство.
Комисията ще трябва да разследва за корупция и ПП.
Те натрупаха сигнали за корупция в планетарни размери.
Излиза, че те предлагат свой човек, защото се страхуват независим човек да оглави комисията и искат да се гарантират, че няма да ги разследват.
Така злепоставят самия Рашков.


