Бойко Борисов смята да ни натресе Истанбулската конвенция, защото е зависим от американския посланик. Ще се мазни на идиотите, които го арестуваха...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Слушам днес, че ГЕРБ се споразумели да подкрепят истанбулската конвенция с ППДП+.
Да ви разкажа една истинска история. През 70-те години в САЩ 12-годишно момиче е отвлечено от съсед. Семейството на момиченцето е религиозно – добри, наивни хора. Съседът също има семейство, но и личностно разстройство и е обсебен от момиченцето. Сближава се със семейството й, за да има достъп до нея, и се превръща в най-добрия семеен приятел. Започва да ухажва майка й, за да намали съпротивата й. Вкарва в сексуална случка и баща й, за да може да го изнудва. Един ден взема детето от училище, отвежда го на езда и не го връща.
Тук започва интересното. Момиченцето го харесва и му вярва. За да запази доверието й, той я упоява. Тя се събужда в една каравана и от някаква уредба чува гласове на „извънземни“. Извънземните й казват, че тя е избрана да спаси тяхната цивилизация и за целта трябва да роди дете от мъжа, който я е отвлякъл, до 16-ия си рожден ден. Те са избраните. Ако не го направи, ще я „изпарят“, ще вземат сестричката й да изпълни мисията и ще ослепят другата й сестричка.
Детето приема тази фантасмагория за истина и изпълнението на мисията й става единствената й цел (за да предпази семейството си). Слуша безпрекословно съседа-педофил и го улеснява в изпълнението на плановете му. Той я упоява всеки път, когато блудства с нея. Все пак полицията ги открива и връщат момичето в семейството му. От страх детето не казва нищо на родителите си, но панически се стреми „да изпълни мисията си“. Родителите й започват дело срещу него, но го прекратяват заради сексуалните си забежки със съседа. Съседът се развежда и се премества да живее на друго място.
След 2 години, прекарани в стрес за „мисията“, момичето бяга от къщи. Отива при педофила, той я скрива в пансион. Приема да я върне само при условие, че родителите й позволят да се омъжи за него. Те, разбира се, отказват. ФБР я открива и я връща обратно.
Паниката й ескалира и в навечерието на 16-ия рожден ден тя решава да убие сестричката си и себе си. Отива със зареден пистолет при по-малката си сестричка, но не може да я застреля. И се предава, очаква рождения си ден така, както човек очаква неизбежната смърт.
Рожденият й ден идва и отминава, а тя все още не е „изпарена“. Сестрите й са там, никой не е сляп. И тя започва да разбира лъжата. Споделя с родителите си, получава подкрепа. Те довеждат делото срещу педофила докрай. Той завършва живота си със самоубийство.
Има документален филм за тази история – „Abducted in plain sight“.
Гледах този филм и си мислех за Истанбулската конвенция. За промиването на мозъците на малки беззащитни деца с пълни глупости, в които обаче децата ще вярват и които ще определят живота и поведението им – точно както на това момиче. При нея битката беше лъжата и между инстинкта за оцеляване, при днешните деца битката ще бъде между лъжата и нормалния им сексуален инстинкт. Двата най-силни инстинкта при всички живи същества.
Та Boyko Borissov смята да ни натресе Истанбулската конвенция, срещу която се борим толкова време, защото по някакъв начин е зависим от американския посланик. Ще се мазни на идиотите, които го арестуваха, ще им даде всичко, само и само да спаси собствената си политическа кожа.
И на следващите избори всички ще са безкрайно учудени защо „Възраждане“ е първа политическа партия. Защото в момента е втора, а не трета – ако ще да се съберат и 77 777 организации заедно, това е техният таван, но таванът на „Възраждане“ ще нараства с всяка либерална дивотия, която се налага насила на България. България винаги ще реагира срещу либералните извращения по един или друг начин и в момента „Възраждане“ канализира тази енергия.
За толкова години на "преход" тази държава не направи нищо за децата си - просто ги остави да напускат и да работят черна работа на чужденците. Сега обаче държавата съзнателно ще започне да работи срещу децата си - като ги облъчва с пропаганда от детската градина и провали в зародиш възможността им да създадат семейства и да живеят нормално, пък макар и не тук.
Мая Живкова - Роджърс


