BG EN

Бойко не ми вдига телефона, обяви Сашо Диков

ТОП НОВИНАТА

Бойко не ми вдига телефона, обяви Сашо Диков

2923
на 02.03.2013
Бойко не ми вдига телефона, обяви Сашо Диков
Автор:   ПИК

Борисов е "обиден" на цялата журналистическа гилдия

Бойко Борисов не ми вдига телефона, оплака се Сашо Диков от екрана на Нова тв. Той бе от малкото журналисти, с които премиерът в оставка разговаряше. Преди около час Диков стартира новото си предаване "Дикoff". За първия брой той решил да покани министър-председателя. Но Борисов не само не му вдигал телефона, след многобройни позвънявания - прочутият с есемесите си до журналистите Бойкко не му отговарял дори на съобщенията. Доскоро Диков нямаше проблем с достъпа до премиера. Откакто Бойко Борисов подаде оставка, той се разсърди на всички журналисти, най-вече на тия, с които въртеше "телефонна любов", а те му чешеха егото. Дълбоко го обиди Николай Бъреков, който въртеше  "опашка" според настроенията на Борисов, но след оставката му шефът на Тв7 го припозна като враг. Според сестрата на премиера той получил хипертонична криза заради предателите.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК