BG EN

Бойко: Получих поздравителен адрес от Нетаняху, донесе ми го лично посланикът на Израел

Партии

Бойко: Получих поздравителен адрес от Нетаняху, донесе ми го лично посланикът на Израел

8202
на 23.10.2014
Бойко: Получих поздравителен адрес от Нетаняху, донесе ми го лично посланикът на Израел

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Днес получих поздравителен адрес от моя голям приятел премиера на Израел Бенямин Нетаняху. Донесе ми го лично посланикът на Израел Шаул Камиса Раз.” Това се похвали председателят на ГЕРБ Бойко Борисов във „Фейсбук”.

препоръчано

„В писмото си Нетаняху ме поздравява за изборната победа. „Желая ви успех при съставянето на правителството. Убеден съм, че ще водите България към още по-голям напредък и просперитет. При предишния Ви премиерски мандат нашите страни успяха да изковат силно партньорство и истинско приятелство. За мен бе удоволствие да Ви посрещна в Йерусалим миналата година и очаквам с нетърпение да работим отново заедно за задълбочаване на сътрудничеството между нашите държави“, пише още в писмото на премиера Нетаняху, цитира го Борисов.

Лидерът на ГЕРБ е пуснал снимка от срещата с посланика в социалната мрежа. На нея се вижда и зам.-председателят на партията Цветан Цветанов.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговориха на депутатски въпроси в Народното събрание (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговориха на депутатски въпроси в Народното събрание (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК