ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бойци на терористичната групировка „Ислямска държава“ масово напускат иракския град Ел-Каим, разположен на границата със Сирия, бягайки на сирийска територия, съобщава „Коммерсант“, позовавайки се на информации на местни медии.
препоръчано
Според информацията, масовото отстъпление е започнало след унищожаването на голяма част от полевите командири на „Ислямска държава“ при въздушни удари на иракските Военновъздушни сили по цели в Ел Каим.
Операцията по освобождаването на градовете Ел Каим и Рава бе започната от правителствените сили на Ирак през последната седмица.
свързани новини
Превод и редакция: ПИК
Хиляди без ток след бурно време в Нова Зеландия
1798
преди 19 минути
КРАЙНИ МЕРКИ: Гърция забранява електрическите тротинетки за деца
5134
преди 1 часа
5,4 по скалата на Рихтер разтърси Пакистан
4487
преди 2 часа
Тръмп заплаши Велкобритания с тежки мита
9338
преди 2 часа


