BG EN

Бокова: Обвиненията, че баща ми е убил Райко Алексиев, са казани на чашка

Животът днес

Бокова: Обвиненията, че баща ми е убил Райко Алексиев, са казани на чашка

14906
на 01.02.2016
Бокова: Обвиненията, че баща ми е убил Райко Алексиев, са казани на чашка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Обвиненията на г-н Алекс Алексиев към моя баща за убийството на неговия Райко Алексиев са лъжа, казани на чашка в едно литературно кафене. Това заяви по бТВ генералният секретар на ЮНЕСКО Ирина Бокова.

препоръчано

"Работя за демократичното развитие на България. Изпитвам тъга и разочарование от това, което се случва. Баща ми е представлявал поколение от годините на Втората световна война, бил е партизанин и не смятам, че има прегрешения", заяви тя. Според нея, такива са били времената.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на Промяната беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО) СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
ново
Днес: 123
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК