BG EN

Болницата във Враца продава две сгради

Региони

Болницата във Враца продава две сгради

6240
на 05.08.2019
Болницата във Враца продава две сгради
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министерски съвет разреши на МБАЛ „Христо Ботев“ във Враца да продаде две едноетажни сгради, собственост на държавната болница, съобщава „Конкурент”.

препоръчано

 Лечебното заведение е акционерно дружество със смесено държавно и общинско участие, с мажоритарен собственик здравното министерство със 77.55 на сто от капитала. Обособената част, за която правителството даде „зелена светлина“ за продажба представлява 2 едноетажни сгради със застроена площ 562 кв.м и 467 кв.м – двете се намират на бул. „Втори юни“ №66 и до преди години в тях се помещаваше ТЕЛК.

Парите, получени при продажбата, ще останат в лечебното заведение и ще се използват за инвестиции, пряко свързани с предмета му на дейност.

Интерес към недвижимото имущество има Община Враца, която възнамерява да прави център за настаняване на бездомници.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 99
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК