ГОРЕЩО
Криминален психолог за "Туин пийкс" на Петрохан: Много тежко и жестоко убийство, извършено по изключително демонстративен начин. Дали не са видели нещо, което не трябва
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Френският гранд Олимпик (Марсилия) поднови интереса си към голмайстора на ЦСКА Фернандо Каранга, твърдят издания във Франция.
Според тях финалистът в Лига Европа държи да привлече бразилеца в редиците си и за целта е заделил 3 милиона евро. Това е двойно повече от първоначалното предложение, което е било в размер на 1,5 милиона евро.
При оферта от 3 милиона е много вероятно ЦСКА да приеме. "Червените" вече усилено работят по привличането на нападател и чакат отговор от холандеца Ларс Велдвайк, който дори бе на "Българска армия" и изгледа един мач на ЦСКА.
препоръчано
ЗАПОЙ! Контузеният Каранга купонясва с уиски в Бразилия!
9470
на 15.05.2018
Италиански сайт гърми: Каранга вариант за Наполи!
15505
на 11.05.2018
Каранга в ЦСКА поне до август! Звездата на армейците празнува юбилея
11891
на 01.05.2018


