ГОРЕЩО
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Атентати взеха жертви в Ирак. Две коли бомби избухнаха в два от най-популярните хотела в столицата Багдад и отнеха живота на най-малко 10 души късно снощи, съобщава БТА.
препоръчано
Други 30 души са ранени при взривовете, които вероятно са били координирани. Експлозиите са станали в близост до хотелите "Шератон" и "Палестина". Терористичните нападения са извършени в квартал, в който живеят предимно шиити. Там са разположени и повечето хотели в иракската столица, в които се настаняват чужденци. Националността на жертвите и пострадалите засега не се съобщава.


