ГОРЕЩО
Йордан Цонев със залп по ППДБ: Искаха да овладеят съдебната система по поръчение на ментора им Сорос. Служебният кабинет е абсолютно неадекватен (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов посети реставрирания мост на Кольо Фичето в Бяла (ВИДЕО)
Народната певица Янка Рупкина е в болница в тежко състояние
Шокиращата история на Мария Златарева - как министър Емил Дечев оставил 9-годишната им дъщеря сама и без телефон заключена в необезопасен апартамент (ВИДЕО)
ИЗБЕРИ РОЗОВОТО! Забележителна "семейна" двойка влиза в листите на ППДБ
Акценти
Борислав Цеков осмя Киро и Асен: Пуснаха ли кредити за купуване на краставици с гратисен период?
67724
на 15.02.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ако не беше тъжно, щеше и да е смешно. Но българинът е известен с това, че и в най-кризисните моменти намира повод за шега - да се надсмее и на своите кривици, и на тези на новите управляващи. Главоломният скок на цената на краставиците стана повод за непрестанни бъзици в социалната мрежа.
препоръчано
Ето какво коментира на страницата си във ФЕйсбук Борислав Цеков, международен анализатор и експерт по Конституционно право:
Търговските банки ориентираха ли се вече в пазарната конюнктура на „промяната“? Пуснаха ли потребителски кредити за закупуване на краставици с гратисен период от 1 до 3 месеца?
Или Фондът на фондовете ще пусне някой нов „инструмент“ за свои хора.



