ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар: Министрите на здравеопазването са все повече сламени човеци (ОБНОВЕНА)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Психологът д-р Ирена Соколова с експертен анализ - каква е психологията на тълпата и на поколението "Джен Зи": Поколенията са наречени със съответните имена заради родителската безпомощност (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Този "ден за размисъл" е такъв примитивизъм... Като забраната, която имаше някога да се продава алкохол в деня за размисъл. Това коментира на страницата си във Фейсбук политическият анализатор и доктор по конституционно право Борислав Цеков.
препоръчано
Написаното е в пълен синхрон с позицията на ПИК.
свързани новини
На избори България чете ПИК. Първите данни - само при нас. Без лицемерие!
64140
на 02.04.2021
Хората имат право да научават истината навреме. Законът, който забранява оповестяването на моментния вот в изборния ден, е лицемерен. Години наред шефове на парламента, министри, депутати, прокурори се възмущават от този закон и обещават да инициират отменянето му.
За жалост, това не се случва. Очевидно е изгоден на статуквото - управляващи и опозиция.



