BG EN

Борисов дава старт на нова система за хазарт

ТОП НОВИНАТА

Борисов дава старт на нова система за хазарт

1550
на 21.01.2013
Борисов дава старт на нова система за хазарт
Автор:   Явор Белчев
На 21 януари министър-председателят Бойко Борисов ще даде старт на нова система за приемане и обработка на залози в реално време за хазартните игри, организирани от Българския спортен тотализатор, съобщиха от правителствената пресслужба. С новата система за участие в игрите се въвеждат еднопластови фишове, след чиято обработка ще бъдат издавани квитанции, потвърждаващи направените залози, срещу които ще бъдат изплащани печалбите. За реализирането на нововъведението са изградени, оборудвани и свързани два компютърни центъра и са инсталирани над хиляда терминални устройства. Новата методика ще предостави на потребителите удължено време за приемане на залози за участие в игрите, преди провеждането на съответния тираж. Всички места за приемане на залози ще могат да приключват даден тираж по едно и също време, а изплащането на печалби до 200 лева ще може да започва във всеки един тото пункт един час след проведено теглене на тиража. На събитието ще присъства и министърът на физическото възпитание и спорта Свилен Нейков.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Търсенето на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: "Търсенето" на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО)
ново
Днес: 118
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК