ГОРЕЩО
ОПАСЕН СЦЕНАРИЙ: Вижте какво ще се случи, ако кабинетът подаде оставка
Иван Таков от БСП ЗАНУЛИ Васил Терзиев: Разхожда се по жълтите павета, останалите софиянци газят в боклука
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Очаквам кандидатите на политическа партия ГЕРБ да водят толерантна кампания, да не нападат опонентите си, а повече да показват идеите си. Това написа премиерът Бойко Борисов в официалната си страница в социалната мрежа Фейсбук.
препоръчано
"Стабилността на държавата ни е по-важна от всичко. Българите сме доказали своята толерантност пред света, затова трябва да направим всичко възможно да бъдем една от цивилизованите, хуманните европейски държави в момент, в който стотици хиляди хора бягат от смъртта", призовава министър-председателят Борисов.
свързани новини
Борисов надъхва 300 кметове
10337
на 12.09.2015
Ето кои са кандидат-кметовете на ГЕРБ за предстоящите избори
24386
на 13.09.2015


