BG EN

Борисов свиква извънредно заседание на МС заради състоянието на язовирите

Политика

Борисов свиква извънредно заседание на МС заради състоянието на язовирите

11201
на 10.03.2018
Борисов свиква извънредно заседание на МС заради състоянието на язовирите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На извънредно заседание, свикано от министър-председателя Бойко Борисов, ще бъдат обсъдени мерки за гарантиране на сигурността на населението във връзка с рисковете, създадени от препълването на язовири.

препоръчано

В заседанието, което започва в 9 ч. ще участват също директорът на ГД „Пожарна безопасност и защита на населението“ – МВР Николай Николов, заместник-председателят на ДАМТН Кирил Войнов, както и областните управители на Враца и на Монтана.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Нов държавен дълг и мерките срещу поскъпването на прицела на депутатите (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Нов държавен дълг и мерките срещу поскъпването на прицела на депутатите (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 27
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК