ГОРЕЩО
Проф. Стоянов: "Промяната" увърта ще има ли единение с проекта на Радев, а от това зависи бъдещето й с "Демократична България". Вляво кандидатът за президент е почти ясен, вдясно - отново мъгла
Fibank премахна таксите за незабавните преводи blink по мобилен номер (P2P)
БЕЛЕЗНИЦИ! Трима са с обвинения след удара по Zamunda и други торент сайтове
ИЗВЪНРЕДНО! Йотова вика парламентарните партии за консултации - обяви кога ще приеме ГЕРБ и ППДБ
Откриха три тела в хижа на Петрохан, проверяват за убийство
Световен футбол
"Борусия" (Дортмунд) набеляза южнокореец за заместник на Марио Гьотце
5845
на 24.04.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ръководството на "Борусия" (Дортмунд) е набелязало вече заместник за напускащия след края на сезона в посока "Байерн" Марио Гьотце, от чиято продажба ще получат 37 милиона евро.
Според немските медии вестфалци ще се опитат да привлекат една от звездите на "Хамбургер" Хеунг-Мин Сон. 20-годишният нападател впечатлява с качествата си и от началото на сезона има 11 попадения в Бундеслигата и една асистенция на сметката си.
Любопитен факт е, че националът на Южна Корея вкара по два гола и в двата мача срещу "Борусия" (Дортмунд). Договорът на Сон с "Хамбургер" изтича през лятото на 2014 година и засега не са водени разговори за удължаването му.
препоръчано
Шефът на ФИФА иска махане на санкциите срещу руски отбори
7226
преди 5 часа
Роналдо планира да бойкотира следващия мач на Ал-Насър
9620
преди 11 часа
ПСЖ и Луис Енрике на финалната права за нов договор
7097
на 30.01.2026
Днес стават ясни плейофите в Шампионска лига
9811
на 30.01.2026


