ГОРЕЩО
Имаме въглищни централи, които ще задоволят вътрешното потребление на ток
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
НЯКОЙ ДЪРПА КОНЦИТЕ! Темата "Фентанил" разпали СТУДИЙНИ СТРАСТИ заради отсъстващата от проблема държава
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
ТОТАЛЕН ШОК от Козилата Ерато: ПП и ДБ ще подкрепят скромно Гюров, за да не му навредят
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Босна и Херцеговина изпрати делегация в Брюксел за обсъждане на проблема с миграцията, съобщава англоезичното издание The Sarajevo Times, цитирани от "Фокус".
препоръчано
Работна група на Босна и Херцеговина по въпросите на миграцията, председателствана от министъра на сигурността Драган Мектич, проведе среща относно дейностите и мерките за борба с незаконната миграция и грижата за мигранти, пребиваващи на територията на страната.
На срещата делегацията на Босна и Херцеговина е обсъдила въпроси, които ще бъдат включени в дневния ред на форум с представители на Европейския съюз, който ще се проведе на 17 юли в Брюксел и който ще бъде посветен на настоящата миграционна ситуация в страната.


