BG EN

Босненец взриви интернет: Няма секс, има протести!

ЧАС ПИК

Босненец взриви интернет: Няма секс, има протести!

8508
на 08.02.2014
Босненец взриви интернет: Няма секс, има протести!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В последните дни Босна и Херцеговина е разтърсена от безпрецедентни социални протести срещу бедността.

препоръчано

Мирните демонстрации много бързо прераснаха в улични боеве с полицията и доведоха до запалването на редица административни сгради в столицата Сараево и други босненски градове.

Един от протестиращите в град Бихач направи любопитна интерпретация на причините, довели до гражданското недоволство, пише БГНЕС.

Пред репортер на местна телевизия той заяви: "Протестираме, защото няма секс в държавните фирми". Неговото изказване беше посрещнато с бурни овации от насъбралите се около него хора.

Малко по-късно то беше качено в интернет и се превърна за броени часове в хит сред потребителите.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК