BG EN

Босът на "Цървена звезда" Драган Джаич набил заместника си

Световен футбол

Босът на "Цървена звезда" Драган Джаич набил заместника си

33597
на 23.01.2013
Босът на Цървена звезда Драган Джаич набил заместника си
Жесток скандал се разрази в сръбския гранд "Цървена звезда". На днешното общо събрание на клуба се стигна до физическа саморазправа между президента Драган Джаич (на снимката) и вицепрезидента Небойша Чович. Двамата босове от известно време са в обтегнати отношения, а напрежението между тях ескалирало, когато Чович заявил, че Джаич "не води ефикасно отбора". Всъщност скандалът започнал от сутринта, когато генералният секретар на "Цървена звезда" се обадил по телефона на Чович и го напсувал. Вицепрезидентът побеснял и тръгнал към "Мала Маракана", за да потърси сметка на помощника на Джаич. Нещата станали още по-зле, когато легендата на сръбския футбол Джаич се засякъл с Чович. Двамата директно се хвърлили с юмруци един към друг пред погледите на всички останали членове на УС. Президентът на "Звезда" успял да напляска своя заместник, който е шеф на БК Цървена звезда. Преди да започне шоуто обаче, Чович нарекъл Джаич "крадец и мързел", а той пък му отговорил с псувни. Двамата след това били разтървани и всеки си тръгнал по пътя.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК