BG EN

"Ботев" отмъкна защитник на Локомотив

Футбол

"Ботев" отмъкна защитник на Локомотив

22353
на 08.06.2016
Ботев отмъкна защитник на Локомотив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

След преговори, продължили близо 14 дни, Крум Стоянов и неговите мениджъри постигнаха договорка с ръководството на "Ботев" (Пловдив). Левият бранител преди минути сложи подписа си под договор с “канарчетата” за срок от две години, съобщава “PlovdivDerby”. 

Информацията бе потвърдена както от хора от клуба, така и от страна на футболиста. Преговорите се водиха на южното ни Черноморие, където Стоянов е на почивка след края на сезона във вече бившата "А" група. 

От четири дни спортният директор на "жълто-черните" Георги Марков е в Слънчев бряг, където води финалните разговори с мениджъра на футболиста Милен Георгиев и чичо му Пламен Крумов, който е бивш играч на "канарчетата". 

В крайна сметка късно снощи Крум Стоянов и хората му са дали положителен отговор на "Ботев", а днес, малко след 17:30 часа, играчът е парафирал своя договор с “канарчетата”.

препоръчано
свързани новини

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите замразиха заплатите си, приеха и промените в Закона за МВР. "Възраждане“ с нова евтина акция срещу Турция, от ДПС скочиха: Правят се опити на противопставяне между партньори (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 16
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК