ГОРЕЩО
Борисов се срещна с Манфред Вебер в Загреб, каза му какво е постигнал кабинетът "Желязков"
ПЪРВО В ПИК! Делян Пеевски с мълниеносна реакция, след като съдът пусна поредния убиец на пътя
ГОРЕЩО В ПИК TV! Петър Кичашки: Странно е защо Народното събрание не иска да ратифицира присъединяването на България към Съвета за мир. Хора с колебливо морално поведение претендират да имат 121 депутати (ВИДЕО)
ПИК TV! Китаистът д-р Яна Шишкова с важни новини за новата роля на Китай в света (ОБНОВЕНА)
Искра Михайлова: Правата на гражданите са основа на демокрацията и ДПС отстоява този принцип неизменно (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Защитниците Александру Бенга и Димитър Везалов, и нападателят Феребори Доре вече са футболисти на Ботев (Пловдив), пише sportal.bg.
препоръчано
Тримата подписаха своите договори няколко дни, след като се присъединиха към лагера на отбора в Кипър. Контрактите на бившите футболисти на Петролул са за срок от 3 години, а договорът на Везалов е за срок от 6 месеца с опция за удължаването му с още 2 години.
Новите попълнения избраха и номерата на своите фланелки. Алесандру Бенга ще играе с №6, Феребори Доре с №3, Димитър Везалов с №24.
Преди това "канарчетата" привлякоха още Сърджан Лучин и Александру Куртеан.
Крило предпочете слабаци пред ЦСКА
7807
преди 4 часа
Левски подписа със сина на Бабангида
9171
преди 4 часа
Стана ясен съперникът на Лудогорец в Лига Европа
12788
преди 5 часа
Гонзо похвали българските съдии: Имиджът започва да се изчиства
4500
преди 7 часа


