BG EN

"Ботев" (Пловдив) зачеркна нападател

Футбол

"Ботев" (Пловдив) зачеркна нападател

7203
на 01.10.2015
Ботев (Пловдив) зачеркна нападател

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Едно от летните попълнения на "Ботев" (Пловдив) - Димитър Алексиев, е зачеркнат, твърди "7 дни спорт". 23-годишният нападател се превърна в дълбока резерва след идването на треньора Ермин Шиляк. Младият щурмовак дори не попадна в групата на "жълто-черните" за последните 5 официални срещи.

препоръчано

Митко за последо бе сред 18-те на Шиляк при визитата на Берое в 6-ия кръг. Именно под Аязмото той за пръв и последен път се появи в игра по ръководството на словенския специалист. Тогава Алексиев влезе като резерва в последната минута на срещата.

Иначе нападателят има записани общо 40 минути от началото на сезона, след като влезе на смяна в първите два кръга от кампанията.

Алексиев акостира на "Коматево" през лятото от Хасково, подписвайки договор за 2 години. Наскоро Шиляк обяви, че той не попада в групата за мачовете, защото по време на тренировките не успява да докаже, че заслужава място сред избраниците му. Според запознати на този етап нито футболистът, нито треньорският щаб или ръководството са изявили желание за раздяла. На "Коматево" вярват, че с течение на времето Митко ще успее да разгърне потенциала си.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая Петрохан - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО) Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
ново
Днес: 87
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК