BG EN

"Ботев" (Пловдив) разкара още двама

Футбол

"Ботев" (Пловдив) разкара още двама

10165
на 13.01.2016
Ботев (Пловдив) разкара още двама
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Ботев” (Пловдив) се раздели с още двама от своите футболисти. Уругваецът Николас Варела и нападателят Димитър Алексиев вече не са част от представителния "жълто-черен" тим, след като договорите на двамата бяха прекратени по взаимно съгласие.

Варела и Алексиев бяха привлечени в клуба през лятото на 2015 г. В рамките на есенния дял от сезона южноамериканското крило записа 16 мача и 3 гола на сметката си, докато Димитър Алексиев взе участие в 4 официални срещи, в които прекара на терена общо 73 минути.

Преди Варела и Алексиев, "Ботев" се раздели по взаимно съгласие с още петима от доскорошните си играчи - Пламен Николов, Християн Казаков, Владимир Айтов, Валентин Томов и Никола Марин.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК